LiveDivider

Technicznie

LiveDivider składa się z metalowej ramy, która stoi na stałej lub ruchomej podstawie (opcjonalnie). Na każdym boku ramy LiveDivider jest miejsce na 6 kaset z roślinami. Ze względu na łatwość wymiany kaset roślinnych jesteśmy w stanie zmienić aranżację roślin w celu odzwierciedlenia sezonu lub w odniesieniu do motywu z wydarzeń specjalnych lub konkretnych wzorów.

Ten unikalny system zapewni w Twoim życiu nieustanną zieloną i piękną atmosferę.

Live Divider to zrównoważony system wpływający nie tylko korzystnie na środowisko wewnętrzne ale również przyczynia się do powstawania relaksującej atmosfery.

 

 

Ze względu na innowacyjny design LiveDivider wymaga minimalnych nakładów pracy aby utrzymać rośliny zdrowe i w dobrej kondycji. Wystarczy tylko podlać co 4 tygodnie.

LiveDivider może być wykorzystywany w wielu przypadkach zapewniając lekkie i naturalne odgrodzenie stref w ramach większych pomiezczeń.

Rośliny w LiveDivider utrzymają przyjemną wilgotność w pomieszczeniu i zmniejszą dwutlenek węgla i mikrocząsteczki zanieczyszczeń znajdujących się w otaczającym nas środowisku.

 

Korzyści wynikające z zastosowania LiveDivider:

zintegrowany system nawadniania

nie wymaga podłączenia do energii elektrycznej

nie wymaga pompy wodnej

łatwe do przenoszenia

zapewnia wizualną prywatność

redukuje hałas otoczenia

wymaga uzupełnienia wodą zaledwie raz na 4 tygodnie

zapewnia zdrowe środowisko wewnętrzne oraz zwiększa poziom tlenu w otoczeniu

łatwy system wymiany kasety z roślinami

 

Wymiary techniczne

(WxSxG): 177cm x 103cm x 13cm

Cena:

13 890 PLN – bez roślin
od 17 490 PLN – z roślinami

Kolory:

LiveDivider jest standardowo dostępny jako malowany proszkowo w kolorze białym lub ze stali nierdzewnej. Inne kolory dostępne są na życzenie.

Waga:

45 kg pusty, 150 kg przy pełnym nawodnieniu

0.00zł0 items