O naszej firmie

Jesteśmy zespołem ludzi dążących z pasją do uszlachetnienia naszej wspólnej przestrzeni życiowej naturą. Naturą w postaci obfitej zieleni wkradającej się nie tylko do betonowych centrów miast ale i do każdego domu, biura czy innego zakładu pracy.

Wierzymy, że i Państwa może interesować jakość środowiska i powietrza, w którym na co dzień funkcjonuje Wasza  rodzina czy pracownicy w Waszej firmie, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa ofertę niezawodnych instalacji firmy Mobilane, które pomogą „oczyścić” atmosferę.

grafika grafika grafika

Poszukując przez długi czas najlepszego producenta instalacji wertykalnych mieliśmy okazję porównywać produkty kilku firm z całego świata. Zajęło to nam ponad rok czasu, jednakże dzięki temu z pełną odpowiedzialnością możemy zaprezentować wyniki naszych poszukiwań w postaci oferowanych przez nas produktów holenderskiej firmy Mobilane.

Jest to wielopokoleniowa firma rodzinna z ugruntowaną  pozycją na rynku, jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm produkujących systemy wertykalne. Ich produkty, konsekwentnie ulepszane (m.in. Live Picture, Live Panel), stanowią trzon naszej działalności i wyprzedzają swoimi rozwiązaniami konkurencję pod kątem niezawodności, jakości wykonania, sposobu i częstotliwości obsługi serwisowej a także estetyki.

Tym samym z wielką radością podjęliśmy współpracę z Mobilane, stając się ich oficjalnym  i autoryzowanym sprzedawcą na Polskę, dzięki czemu również Państwo możecie doświadczyć mocy natury płynącej z holenderskiej tradycji ogrodnictwa i doświadczenia w aranżacji zielonych przestrzeni.