Żywe obrazy

Żywy Obraz wypełnia lukę pomiędzy pięknem roślin a sztuką. Dzięki temu styl projektowania i aranżacji przestrzeni zmienia się na zupełnie nowy, do tej pory nieodkryty. Niezwykłe i piękne Żywe Obrazy przynoszą nowe życie i urok dowolnym gołym ścianom. Wiszą na ścianie równie łatwo jak obrazy malowane, nie potrzebują elektryczności i automatycznego nawadniania.
Nowoczesne ramy zaprojektowane i zbudowane zachowując najwyższą jakość bez problemów nawadniają rośliny dzięki wbudowanemu zbiornikowi znajdującym się wewnątrz całej ramy.

Żywe Obrazy są łatwe w instalacji, łatwe do przenoszenia i łatwe w utrzymaniu. Wystarczy uzupełnić wodę raz na sześć tygodni aby cieszyć się widokiem rozwijających się roślin.

System nawadniania ma widoczny wskaźnik poziomu wody, wskazujący konieczność uzupełnienia wody.

Żywy Obraz został przetestowany w temperaturze pomiędzy 0-40˚C.

Instalacja obrazu wymaga jedynie posiadania poziomicy, ołówka, wiertarki i wkrętaka. Wszystkie pozostałe materiały mocujące są dołączone do sprzętu.

Żywe obrazy mogą być dostarczone w kolorze białym, srebrno-szarym i grafitowym / antracyt.

Inne kolory dostępne są na życzenie.

System nawadniania ma widoczny wskaźnik poziomu wody, wskazując, gdy jest pełna lub wymaga uzupełniania. Żywy Obraz został przetestowany w temperaturze pomiędzy 0-40˚C.
Instalacja obrazu wymaga pewnego jedynie użycia poziomicy, ołówka, wiertarki i wkrętaka.

Wszystkie materiały mocujące są dołączone do sprzętu. Żywy Obraz objęty jest roczną gwarancją (nie dotyczy nasadzenia kasety).

 

 

Jak zainstalować żywy obraz?

 

0.00zł0 items